Tüm Counter Strike Oyuncularının Buluşma Noktası

ShaDow. FıkRa.!' 311

Join the forum, it's quick and easy

ShaDow. FıkRa.!' 311

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter Strike Türkiye, Cs Hakkında Herşey, Cs 1.6, Sxe, Amx Modx, Eğlence, Bilgisayar, Pc, Donanım, Güvenlik, Program Download, Msn, Müzik, Siyaset, Spor... Ve Daha Fazlası .

2 posters

ShaDow. FıkRa.!'

MerT
    MerT
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Uyarı Durumu :
    ShaDow. FıkRa.!' Left_bar_bleue10 / 1010 / 10ShaDow. FıkRa.!' Right_bar_bleue

Rep puanı : 47
    Lakap : qUeNcHe

ShaDow. FıkRa.!' Empty ShaDow. FıkRa.!'

Mesaj tarafından MerT Ptsi 17 Ağus. 2009, 14:55

Sende İstermisin

Kamyoncu yolda giderken otostop çeken adamın birini görüyor,durup bunu alıyor.Otostopçu kamyona biniyor ve yollarına devam ederken dikkatini kamyon şoförünün omuzunda oturan maymun çekiyor,fakat bir şey soramıyor.Bir süre sonra,kamyon şoförü omuzunda oturan maymunun kafasına bir tokat atıyor,maymun hemen aşağıya inerek kamyoncunun fermuarını açıyor,aletini emerek kamyoncuyu ağzıyla boşaltıyor ve tekrar kamyoncunun omuzuna çıkıp oturuyor.Aradan bir süre geçiyor ve kamyon şoförü tekrar maymunun kafasına bir tokat atıyor,maymun aynı işlemi tekrarlıyor.Tekrar şoförün omuzuna oturduktan sonra kamyon şoförü otostopçuya dönerek sen de ister misin diye soruyor.Otostopçunun cevabı,İsterim ama kafama sert vurmayacaksın.
    MerT
    MerT
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Uyarı Durumu :

ShaDow. FıkRa.!' Empty Geri: ShaDow. FıkRa.!'

Mesaj tarafından MerT Ptsi 17 Ağus. 2009, 14:55

Erkekte Küpe

Bir Taksinin içerisinde geçen bir konuşma !
    - Küpe mi takıyosun sen ? (dikiz aynasından zorlukla görüyor.)
    - Ha evet.
    - Baban kızmıyor mu ?
    - yok kızmıyor.
    - Benim oğlan yapıcak bi tarafına sokarım o kupeyi..
    - Hmm ben sağda iniyim.
    MerT
    MerT
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Uyarı Durumu :

Mesaj tarafından MerT Ptsi 17 Ağus. 2009, 14:56

Konfüçyus dan Bir Ders

Konfüçyus, bazı insanlara bir şey öğretmenin en iyi yolunun bunu örneklerle göstermek olduğunu biliyordu. Bu yüzden sınıfın tam karşısına geçti. Eline bir vazo aldı, tüm öğrencilerin görebileceği şekilde vazoyu havada tuttu. Diğer elinde bir elma vardı. Öğrencilerin meraklı bakışları arasında, elmayı vazonun içinde bıraktıktan sonra, vazoyu yere koydu ve şöyle dedi: "Elmayı vazodan çıkarmayı başaran öğrenci, elmayı yiyebilir." Çocuklardan biri açıkmıştı, ilk o davrandı ve elini vazonun dar ağzından içeri soktu. Elmayı yakaladı, çıkarmaya çalışıyor, ama başaramıyordu. "Elimi çıkaramıyorum!" Konfüçyus, "Elmayı sıkı sıkı tutmaktan vazgeçmediğin sürece, elini çıkarman mümkün olmayacaktır," dedi. Çocuk elmayı elinden bırakmak istemiyordu; ama sonunda zorunlu olarak bıraktı. Elini vazodan çıkardığında, yüzünde şaşkınlık okunuyordu. Elmanın vazodan nasıl çıkarılabileceği konusunda sizin bir fikriniz var mı? Konfüçyus, vazoyu yerden alıp ters çevirdi. Elma vazonun içinden yuvarlanıp avucunun içine düştü. Çocukların hepsi gülmeye başladı. Aslında o kadar basit bir şeydi ki bu! Konfüçyus, "Fakat bu, göründüğü kadar basit değil," dedi. Elmayı havada tutuyordu konuşurken. "Bazen bir şeyi gerektiğinde bırakabilmek, zor bir iştir. Onu bırakabilmek de bir beceridir. Eğer bir şeyi zorla tuttuğunuzda, ulaşmak istediğiniz şeyi engellediğini görüyorsanız, o zaman onu özgür bırakmalısınız. Eğer yanlış bir şey yapıyorsanız, o zaman buna son vermelisiniz. Eğer kendinize ve başkalarına karşı dürüst davranmıyorsanız, bu hilekarlığı hemen durdurmalısınız. İşte, ancak o zaman hedefinize ulaşabilirsiniz."
    MerT
    MerT
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Uyarı Durumu :

Mesaj tarafından MerT Ptsi 17 Ağus. 2009, 14:57

Hayırlı Evlat

Üç zengin yahudi kardeş annelerine doğum gününde birer hediye almaya karar vemişler. Hediyelerini yolladıktan sonra aralarında sohbet etmeye başlamışlar. Birincisi demiş ki;
    -' Ben anneme kocaman bir ev aldım'. İkincisi
    -'Ben bir limuzin aldım ve bir de şöför tutum.' Üçüncüsü
    -' Benim hediyem hepinizinkinden güzel. Annemin Tevratı okumayı ne kadar sevdiğini ve gözlerinin iyi görmediği için artık eskisi gibi okuyamadığını biliyorsunuz. Ona bütün Tevratı ezbere bilen büyük kahverengi bir papağan gönderdim. Onu eğitmek için 12 Haham 12 yıl boyunca uğraşmış. Tevratı ezberletmişler. Bu papağan için havraya 20 yıl boyunca 1 milyon dolar bağışlayacağım., ama buna değer. Annem sadece bölümün adını söyleyecek ve papağan ona ezbere okuyacak.' Öbür kardeşler biz niye bunu düşünemedik diye hayıflanmışlar ve kıskanmışlarsa da bir şey dememişler. Kısa bir süre sonra anneleri üçüne de birer teşekkür mektubu yazmış. Birinciye,
    -' Abraham, bu ev bana çok büyük geliyor. Tek bir odası yetiyor ama hepsini temizlemek zorunda kalıyorum.' İkinciye
    -' Mişon, yolculuk etmek için çok yaşlıyım, arabayı hiç kullanmıyorum ve şöför çok kaba.
    -' Üçüncüye 'Solomoncuğum, annesini mutlu etmeyi bilen tek evladım sensın. Herşeyin büyük maddi hediyeler olmadığını gösterdin. Gönderdiğin tavuk çok lezzetliydi. Teşekkür ederim!'
    MerT
    MerT
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Uyarı Durumu :

Mesaj tarafından MerT Ptsi 17 Ağus. 2009, 14:57

Oğlum Hasta

Kadının biri rahatsızlığı bulunan oğlunu doktor Temel'e götürmüş :
    - Doktor bey oğlum rahatsız.
    - Nesi vardur ?
    - Bacakları çarpık, kolları tutmuyor, gözleri iyi görmez ve de pek iyi işitmez. Temel bunun üzerine kadına döner :
    - Lütfen soyinun , sonra da uzanun der. Kadın şaşkın bir vaziyette,
    - Doktor bey hasta olan ben değilim, oğlum hasta.
    - Ula anladum da uşağu tüzeltmek, yenisini yapmaktan taha zor.
    MerT
    MerT
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Uyarı Durumu :

Mesaj tarafından MerT Ptsi 17 Ağus. 2009, 14:58

Tava

Temel'e sormuslar; ...
    - "Dünyada ne olmak en güzel şeydir?"
    - "Tava!" demiş.
    -Nedenini sormuşlar?
    - Bilgece cevaplamış;
    - İçinde sürekli yiyecek bir şeyler var, yani karnın hep tok..
    - Altın sürekli sıcak...
    - Sapın da devamlı dik ve sürekli bir kadının elinde!.....
    MerT
    MerT
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Uyarı Durumu :

Mesaj tarafından MerT Ptsi 17 Ağus. 2009, 14:59

Uzun Evliliğin Sırrı

İtalyaR17;da "uzun evliliğin sırrı" konulu seminerde konuşan 50 yıllık evli Guiseppe diyor ki:
    - Eşime hep iyi davrandım, memnun ettim, en önemlisi 25. yıldönümümüzde onu AmerikaR17;ya götürdüm. Sormuşlar:
    - Peki 50. yıldönümünde eşin için ne yapacaksın?
    - Gidip onu geri getireceğim...
    MerT
    MerT
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Uyarı Durumu :

Mesaj tarafından MerT Ptsi 17 Ağus. 2009, 15:00

Hediye

Bir kadının bir süreliğine iş seyahati için İngiltereye gitmesi gerekmektedir. Kadının kocası eşini havaalanına kadar götürür. Karısı:
    -"Teşekkür ederim kocacığım, senin için İngiltere'den ne getirmemi istersin?" diye sorar. Adam güler ve yanıtlar:
    -"Bir Ingiliz kızı istiyorum hayatım... Kadın sessiz bir şekilde kocasından ayrılır ve yola çıkar. 2 hafta sonra adam karısını tekrar hava alanından almaya gider ve sorar:
    -"Hayatım gezin nasıldı ?"
    -"Teşekkur ederim hayatım çok güzeldi."
    -"Peki hediyem nerede?"
    -"Ne hediyesi?"
    -"Hani bir Ingiliz kız istemiştim ya..."
    -"Haa hatırladım, evet elimden geleni yaptım, şimdi biraz beklememiz lazım kız olup olmayacağını görmek icin... !!!!"
    eaqLe*
    eaqLe*
    Kurucu
    Kurucu

Uyarı Durumu :
    ShaDow. FıkRa.!' Left_bar_bleue0 / 100 / 10ShaDow. FıkRa.!' Right_bar_bleue

Rep puanı : 1313
    Lakap : eaqLe*

Mesaj tarafından eaqLe* Ptsi 17 Ağus. 2009, 15:00

Konu Fıkra bölümüne Taşındı ! PAylaşım için teşekkürler

Forum Saati Perş. 28 Mart 2024, 22:51